Kurallar ARMA 3 SUNUCU TANITIM KURALLARI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enes

discord.gg/jCPZ6Kzbjx
Site Sahibi
Geliştirici
Web sitesi
oyunportali.net
oyunportalilogobuyuk.png

OYUNPORTALI.NET SUNUCU TANITIM KURALLARI :sneaky:
Arma 3 Sunucu tanıtım Konunuzun içerisinde yer alması gerekenler:

• Sunucunuzun IP adresi konu içinde ve başlık kısmında yer almalıdır.​
  • Sunucunuzun tanıtım görselleri eklenmelidir. (En az 3 adet gif video olabilir.)
  • Sunucunuzun konusunu açabilmeniz için 15 adet forum içi mesajınızın olması gerekmektedir.​
  • Sunucunuzun özel kısımları hakkında bilgi veren yer olmalıdır. Örneğin şu sorunun cevabı: "Neden sizin sunucunuzda oynamalıyız?" gibi.​
  • Sunucu konunuzu açarken modere edebilmemiz için bize sunucunuzun size ait olduğunu konunuza ekleyerek açmalısınız. Kontrol ettikten sonra kaldırılıp onaylanacaktır.​
Diğer genel kurallar;

• Sunucu konunuzun her harfinin büyük şekilde yazılması yasaktır. (Bazıları büyük olabilir)​
  • Tanıttığınız sunucunuz aktif olmalıdır.​
  • Sunucu tanıtım konunuzun altına yetkili başvurusu yaptırtmak yasaktır.​
  • 5 ay aktif olmayan ve kapalı sunucular arşiv kategorisine taşınır ve görünümden kaldırılır.​
  • Sunucu tanıtım konusu içerisinde harici kelime ve kombinasyonlar kullanmak yasaktır.​
  • Sunucu sahibi 16 saatte bir konusunu güncelleyebilir.​
  • Hazır sunucuların paketlerini hazır olarak kullanan sunucuların konuları onaylanmaz.​
  • Aynı tür sunucu modunun konusunun 1'den fazla açılması yasaktır.​
  • Sunucu konunuzun anlaşılabilir olması gerekmektedir.​
  • Konuda herhangi bir farklı sunucu veya işletmeye ve dahi şahısa gönderme yaparak meydan okumak, rekabet etmek veya aşağılayıcı sözler kullanmak yasaktır.​
  • Sunucunuzun discord linkini paylaşmak direkt olarak yasaktır. (Sitenizi vs koyabilirsiniz var ise)​
Uymadığınız her kural için konunuzu onaylayamayabiliriz. Lütfen açtığınız zaman onaylanmadı ise moderatör veya yetkili ekibin altına yazdığı uyarıları dikkate alarak konunuzu düzenleyin.

OyunPortali.Net

❤​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
552
Konular
1,312
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt