Battlefield 6 için tanıtım tarihi duyuruldu

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
551
Çözümler
1
Tepkime puanı
195
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
178

2018 yılında çıkan Battlefield V‘in oynanış kısmı oyuncular tarafından beğenilmemişti. Özellikle oyunun Battle Royale modu için eklenen bazı mekanikler multiplayer kısmında sırıtıyordu. 2 yıldır geliştirilen Battlefield 6 ile ilgili ilk ortaya çıkan bilgiler, modern zamanda geçeceği ve günümüz teknolojilerinden esinlenen ekipmanlar olacağı yönündeydi. Oyunun bir de oynanış videosu sızdırıldı.
Battlefield 6 için yapılacak tanıtım 9 Haziran TSİ 17:00‘da gerçekleşecek. Oyun için ne kadar Battlefield 6 desek de, resmi adı “Battlefield” olarak karşımıza çıkıyor. Modern dönemlerde geçeceğini biliyoruz. Oyun içerisinde VTOL ve robot köpekler olacak. VTOL’ların kullanılabilir olacağı biliniyor. Aynı şey robot köpekler için geçerli mi henüz belli değil. Battlefield resmi Twitter hesabından etkinliğin gerçekleşeceği tarihi hayranlara duyurdu.


Oyun modern zamanda geçecek olsa da bu tarih günümüz değil. Oyunun günümüzden 10 yıl sonrasını konu alacağı tahmin ediliyor. Oyunda yine ABD ve Rusya birbirine karşı olacak. Battlefield 4‘te Rusya, Çin ve ABD üçlüsü yer alıyordu. Battlefield 6′da da aynısı olur mu henüz belli değil. 9 Haziran’daki etkinlik oyunla ilgili küçük bir tanıtım olabilir. Asıl gösterim 22 Temmuz‘da yapılacak EA Play‘de olacaktır.

 
555
Konular
1,317
Mesajlar
539
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt