CS:GO Sistem Gereksinimleri ve İnceleme Rehberi (2021)

Lauxen

Hızlı Üye
Katılım
24 May 2021
Mesajlar
8
Tepkime puanı
6
Puanları
300
59

CS:GO Sistem Gereksinimleri ve İnceleme Rehberi

Counter-Strike: Global Offensive oyunu 2012 yılında Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirildi ve Microsoft Windows, Mac OS X, Lunix platformlarında dağıtıma başlandı. Counter Strike 1.5, Counter Strike 1.6, Counter Strike Source serilerinin son oyunu olan CS GO, şu anda Steam üzerinde en çok oynanan oyun olarak varlığını sürdürmektedir. Valve, 1999 yılında çıkardığı ilk Counter Strike oyunundan itibaren oyunu sürekli güncelleyerek oyuncu kitlesini elinde tutmayı başarmıştır.

CS:GO Operasyon Sistemi

CS:GO’da oyuncuların ilerlemelerini kaydeden ve sürekli yeni etkinliklerle oyunu güncel tutan operasyon sisteminin yeni biletleri kırık diş oyuna dahil edildi. CS:GO Operasyon Bileti Kırık Diş ile beraber oyuna istatistik sistemi gelmiştir ve oyuncular hangi haritalarda hangi silahlarla nasıl performanslar gösterdiğini tablo şeklinde görebileceklerdir.

CS:GO Silah Skinleri
Birbirinden farklı silahlara ev sahipliği yapan CS:GO oyunun belkide en güzel özelliklerinden bir tanesidir. Oyuncular silahlarını istedikleri gibi özelleştirip oyunları görüntü bakımından geliştirmeler sağlayabilirler. CS:GO silah skinleri nadirler derecelerine göre oyuncular arasında oldukça büyük bir öneme sahiptir. En çok ilgi gören silah skinleri ise bıçak sınıfındadır.

60

CS:GO Kasa Sistemi
CS:GO skinlerinden biraz önce bahsettik peki bu skinler nasıl elde ediliyor. CS:GO ,oyun içinde bulundurduğu şans faktörüne dayalı kasa açma sistemi ile birlikte oyuncularına büyük skin kazanma avantajları sağlıyor. Bu kasalara oyun sonlarında veya belirli etkinliklerle sahip olabilir ve bunları açarak karakterinizle birçok farklı silah skini elde edebilirsiniz.

CS:GO Danger Zone
Danger Zone, Battle Royale oyunlardan alışık olduğumuz 100 oyuncunun belli bir alanda silah ve ekipman toplayarak oyun sonuna tek başlarına kalmalarını hedefleyen bir sistemdir. Oyunu yeni bir eklenti olarak gelen danger zone CS:GO dünyasına ait farklı bir oyun tarzı oluşturmuştur. CS:GO dünyası sürekli olarak genişleyerek oyunculara çeşitli etkinlikler sunmaktadır.

CS:GO Sistem Gereksinimleri (2021)

Bilgisayarınızda CS:GO oyununu 2021 yılında akıcı şekilde oynayabilmeniz için gereken minimum sistem gereksinimleri ve maksimum performansta boy göstermeniz için de maksimum sistem gereksinimlerini hepsini derledik.​

CS:GO Sistem Gereksinimleri Minimum

İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7300 GT
Bellek: 2 GB RAM
İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

CS:GO Sistem Gereksinimleri Önerilen

İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050
Bellek: Windows 10
İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

 
  • Beğen
Tepkiler: Can
609
Konular
1,439
Mesajlar
653
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt