CS:GO’da Takım Arkadaşına Bomba Alma Özelliği Mi Geliyor?

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
588
Çözümler
1
Tepkime puanı
197
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com

csgo_weapon_guide_grenades_molotov.jpg

Merhabalar sevgili OyunPortali.Net okuyucuları bugünkü konumuzda CS:GO'da Takım Arkadaşına Bomba Özelliği Mi Geliyor? Hakkında konuşacağız. Counter-Strike: Global Offensive oyuncuları son Twitter gönderilerinin Valve tarafından hazırlanmış bir yem olmadığını varsayarsak, takım arkadaşlarına el bombası alabilecek ve el bombası türlerinde sayısal sınırlamanın üzerinde değişikliğe gidileceğini düşünüyor.


29 Temmuz’da CS:GO’nun resmi sosyal medyası, Classic Offensive geliştiricisi ZooL_Smith‘e bir yanıt yayınladı. İçinde geliştirme ekibinin bulunduğu konuşmalarda, CS:GO’ya yeni bir el bombası düşürme özelliğinin eklenebileceğini ima etti.
“basitçe “g” tuşuna bastığınızda el bombalarınızın düştüğü bir dünya hayal edin.”​
Resmi CS:GO Twitter’ında, son birkaç gündür el bombaları hakkında tonlarca şifreli mesaj gönderiyor. Fazla el bombası satın alma sorunu gündeme gelmeden bir gün önce Inferno‘nun A bomba sahasının bazı küçük değişikliklerle ilgili bir görüntü yayınlandı.


Geliştiricilerin, 2 milyon dolarlık PGL Stockholm Major‘dan önce CS:GO meta oyununu büyük ölçüde değiştirmek istemeleri mümkün olabilir . Fikirleri sosyal medya aracılığıyla paylaşmak, hayran geri bildirimlerini ve fikirlerini dikkate almalarını sağlar. Ve hiç şüpheniz olmasın, birden fazla sis bombası veya molotof satın alma ve bunları takım arkadaşlarıyla paylaşma yeteneği CS:GO için muazzam bir değişim olacaktır.​
 
609
Konular
1,439
Mesajlar
653
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt