Discord Bedava Nitro Nasıl Alınır?

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
588
Çözümler
1
Tepkime puanı
197
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
245

Her hafta farklı farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmasıyla göz önüne gelen Epic Games, bu sefer de oyunla birlikte Discord Nitro paketini ücretsiz yaptı. Sınırlı bir süreyle geçerliliğini koruyan kampanya kapsamına üç aylık abonelik de dahil etti.

Nitro birçok özellik ve avantaj sunuyor
Epic Games bugün dağıttığı Control oyununun yanı sıra Discord Nitro aboneliğini de ücretsiz şekilde kullanıcılara sundu. Dünya çapında yüksek sayıda kullanıcısı bulunan Discord‘u üç aylığına Epic Games‘ten edinebilirsiniz. Ücretsiz olarak karşımıza çıkan bu sürüm beraberinde birçok avantajı getiriyor. Animasyonlu avatar ya da özel etiket, 2 adet sunucu takviyesi ve diğer takviyelerde yüzde 30 indirim, kendi emojilerinizi yükleme imkanı, profil rozetleri, 100 MB’ın üzerinde dosya, görüntü vs. yüklemeleri ve yüksek çözünürlüklü video yayını yapma gibi özellikler yer alıyor.

246

Kampanyadan yalnızca Discord Nitro’yu ilk kez kullanacak üyeler faydalanabiliyor. Halihazırda aboneliğiniz varsa veya geçmişte satın almışsanız maalesef Epic Games’in avantajından yararlanamıyorsunuz. Ücretsiz aboneliğiniz sona erdikten sonra eğer iptal etmezseniz her ay 10 dolar olarak yenilenmeye devam ediyor.

Bugün sabah saatlerinde duyurulan kampanya 24 Haziran 2021 tarihinde Türkiye saatiyle 18.00‘den sonra geçerliliğini kaybedecek.

Discord Nitro, Epic Games üzerinden nasıl ücretsiz alınır?

Discord Nitro’yu ücretsiz bir şekilde almak için öncelikle buraya tıklayarak Epic Games üzerindeki Discord Nitro sayfasına giriş yapın. Ardından ‘Yükle‘ butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçin. Burada karşınıza bir satın alma sayfası çıkıyor. Sağda bulunan tike basarak ‘Sipariş Ver‘ butonuna tıklamanız gerekiyor. Akabinde size e-posta yoluyla bir geri ödeme bağlantısı gönderiliyor. Linki açıp ilgili adrese ulaşın, ardından Discord’da oturum açın ya da kayıt olun. Üç aylık Nitro aboneliğiniz hesabınıza eklenecektir.​
 
609
Konular
1,439
Mesajlar
653
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt