Paylaşım Discord Müzik Botlarının Hepsine Ne Oluyor? Yoksa Banlanıyor?

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Web sitesi
blesyum.com
Discord Müzik Botlarının Hepsine Ne Oluyor? Yoksa Banlanıyor?

Bildiğiniz üzere geçen günlerde Groovy ve Rythm isimli müzik botları bir kaç gün içerisinde kapanacağını duyurmuşlardı ve hemen forum sitemizde konularını açmıştık.
Bot sahiplerinin yaptığı açıklamalara göre YouTube üzerinde artık apiyi kullanamayacaklarını ve bu yüzden botlarını kapatmak zorunda olduklarını hepsi açıkladılar. Ve bunun sonucunda kullanıcılar başka bir platformu kullanmalarını istediler, bunun karşılığında ise yakında yeni bir proje yapılacağını ve tüm komutları başka bir platforma taşıyacaklarını ve bu çok zorlayıcı bir işlem olacağını bunun yerine başka projelere yoğunlaşmanın daha mantıklı olduklarını açıkladılar.

Bu Sorun Neyden Kaynaklanıyor?

Sorunun tam olarak neyden kaynaklı olduğu şu anlık kimse bilmemektedir ve önümüzdeki günlerde Discordun resmi bir açıklama yapacağını herkes düşünmektedir.

Peki Botlar Tekrardan Aktif Olucak Mı?

Sanırım bunun cevabı hayır olarak kalacak çünkü bot sahipleri yaptıkları açıklamalarda Groovy'nin tamamı ile kapalı kalacağını geliştiricisi açıklamıştı ve bunun aksine Rythm botun sahibi Rythm'ı sunucularınızda tutmaya devam ediniz ve 2022'nin başında yeni bir proje ile sizlerle olacağız açıklamasını yaptı.

Rythm
unknown.png

Groovy
unknown (1).png

Discord Bu Sorunu Çözebilecek Mi?

Bu konuda herhangi bir resmi bir açıklama olmadığından dolayı net bir şey söylemem imkansızdır. Lakin yine benim fikrimi sorarsanız bu sorun ile ilgileneceklerini düşünüyorum çünkü Discord kullanıcıların büyük bir kısmı nerdeyse bütün hepsi bu müzik botlarını kullanıyorlardı ve kapatılması çok fazlasıyla Discorda sorun yaratacaktır.

Rythm Web Sitesi Gitmek İçin TIKLA

Groovy Web Sitesi Gitmek için TIKLA

Görüşlerinizi yorumlarda bekliyorum.​

609
Konular
1,439
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt