Epic Games, Toplam Fiyatı 150 TL Olan İki Oyunu Ücretsiz Yaptı

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Web sitesi
blesyum.com
Epic Games, Toplam Fiyatı 150 TL Olan İki Oyunu Ücretsiz Yaptı

Epic Store üzerinden kısa bir süre için ücretsiz olarak sunulan oyunlar köşemizde bugün Horizon Chase Turbo ve Sonic Mania var. Toplam satış fiyatı 150 TL olan oyunlar, Epic Store üzerinde bir süre boyunca ücretsiz sunuluyor.
Epic Games, geçtiğimiz yıl başlattığı bir etkinlikle her hafta ücretsiz olarak bazı oyunlar sunacağını açıkladı. Bu kampanyanın 2021'in başına kadar devam edeceği söyleniyordu ancak durum çok da böyle olmadı. Epic Games, bazı oyunları ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor.
Platformda ücretsiz olarak sunulan oyunların başka platformlarda zaman zaman hayli yüksek bedellere satılması da oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor. Epic Games, bu hafta Horizon Chase Turbo ve Sonic Mania'yı ücretsiz yaptı.

Horizon Chase Turbo Nasıl Bir Oyun?

• Oyun türü: Yarış
  • Oyun boyutu: 500 MB kullanılabilir alan
  • Fiyatı: 39 TL
  • Oyunun ücretsiz olduğu süre: 24.06.2021'den itibaren 1 hafta
Ülkemizde neredeyse tamamı atari olarak adlandırılan konsolların ve elbette ki atari salonlarının vazgeçilmezi olan yarış oyunlarını günümüze taşıyan Horizon Chase Turbo, sınırsız mücadele keyfi sunuyor.
Eski atari salonu oyunu olarak adlandırılan oyunların genelde bir sonu olmazdı. Oyunu her tamamladığınızda oyun, biraz daha zor olarak yeniden başlardı. Horizon Chase Turbo da bu özelliğe sahip. Teknik olarak sonsuza kadar ufuk çizgisini kovalıyoruz ama tıpkı gerçek hayattaki gibi asla yakalayamıyoruz.
Oyunun genel grafikleri de o dönemin oyunlarını andıracak, nostalji hissi uyandıracak şekilde yapılmış. Özellikle çocukluğu atari salonlarında geçenlerden iseniz bu oyun tam size göre.

Horizon Chase Turbo Sistem Gereksinimleri:

Minimum:​

• İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz veya üstü
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 veya üstü
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Önerilen:​

• İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
  • İşlemci: Intel Core i5 2.5 GHz veya üstü
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8000 Series veya üstü
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan

Sonic Mania Nasıl Bir Oyun?

• Oyun türü: Platform, aksiyon
  • Oyun boyutu: 400 MB kullanılabilir alan
  • Fiyatı: 110 TL
  • Oyunun ücretsiz olduğu süre: 24.06.2021'den itibaren 1 hafta
Epic Games bu hafta temasını arcade olarak seçmiş gibi gözüküyor. 2 boyutlu grafikleri modern sistemlere uyarlayan Sonic Mania ile birlikte 60 FPS'de oynarken bile görüntü kaybolmaması sağlanıyor.
Sonic ile çeşitli düşmanlarla başa çıkmak, koşup halkalar toplamak ve çeşitli mücadelelerin üstesinden gelmek için Sonic Mania bize güzel bir fırsat sunuyor. Bir kez daha Dr. Robotnik ve onun çeşitli makineleri ve yancıları karşımıza çıkıyor.
Biz de hızla koşarak, halkalar toplayarak ve tabii ki çok sayıdaki arkadaşımızdan yardım alarak zafere ulaşmaya çalışıyoruz.

Sonic Mania Sistem Gereksinimleri:

Minimum:​

• İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
  • İşlemci: Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c uyumlu video kartı 256MB
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu

enes

discord.gg/jCPZ6Kzbjx
Site Sahibi
Geliştirici
Web sitesi
oyunportali.net
Hemen kullandım teşekkürler bilgilendirme için.

552
Konular
1,312
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt