Çöp & Arşiv Factions Sunucu Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Web sitesi
blesyum.com
285

OYUNPORTALI.NET SUNUCU TANITIM KURALLARI :sneaky:

Factions Sunucu tanıtım Konunuzun içerisinde yer alması gerekenler:

• Sunucunuzun IP adresi konu içinde ve başlık kısmında yer almalıdır.​
  • Sunucunuzun tanıtım görselleri eklenmelidir. (En az 3 adet gif video olabilir.)
  • Sunucunuzun konusunu açabilmeniz için 15 adet forum içi mesajınızın olması gerekmektedir.​
  • Sunucunuzun özel kısımları hakkında bilgi veren yer olmalıdır. Örneğin şu sorunun cevabı: "Neden sizin sunucunuzda oynamalıyız?" gibi.​
  • Sunucu konunuzu açarken modere edebilmemiz için bize sunucunuzun size ait olduğunu konunuza ekleyerek açmalısınız. Kontrol ettikten sonra kaldırılıp onaylanacaktır.​
Diğer genel kurallar;

• Sunucu konunuzun her harfinin büyük şekilde yazılması yasaktır. (Bazıları büyük olabilir)​
  • Tanıttığınız sunucunuz aktif olmalıdır.​
  • Sunucu tanıtım konunuzun altına yetkili başvurusu yaptırtmak yasaktır.​
  • 5 ay aktif olmayan ve kapalı sunucular arşiv kategorisine taşınır ve görünümden kaldırılır.​
  • Sunucu tanıtım konusu içerisinde harici kelime ve kombinasyonlar kullanmak yasaktır.​
  • Sunucu sahibi 16 saatte bir konusunu güncelleyebilir.​
  • Hazır sunucuların paketlerini hazır olarak kullanan sunucuların konuları onaylanmaz.​
  • Aynı tür sunucu modunun konusunun 1'den fazla açılması yasaktır.​
  • Sunucu konunuzun anlaşılabilir olması gerekmektedir.​
  • Konuda herhangi bir farklı sunucu veya işletmeye ve dahi şahısa gönderme yaparak meydan okumak, rekabet etmek veya aşağılayıcı sözler kullanmak yasaktır.​
  • Sunucunuzun discord linkini paylaşmak direkt olarak yasaktır. (Sitenizi vs koyabilirsiniz var ise)​
Uymadığınız her kural için konunuzu onaylayamayabiliriz. Lütfen açtığınız zaman onaylanmadı ise moderatör veya yetkili ekibin altına yazdığı uyarıları dikkate alarak konunuzu düzenleyin.

OyunPortali.Net

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
551
Konular
1,310
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt