İnstagram Radikal Adımlar Atmaya Hazırlanıyor

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
588
Çözümler
1
Tepkime puanı
197
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
instagram-1.jpg

İnstagram’ı bu kadar popüler kılan şey ise filtreleri olmuştu. Elbette ilk etapta filtre yelpazesi şimdiki kadar geniş değildi. Fakat Facebook bu sosyal medya uygulamasındaki geleceği görmüş olacak ki devasa bir ödeme ile Instagram’ı satın almıştı.
Facebook, Instagram’ı satın aldıktan sonra pek çok radikal değişikliğe imza attı. Bu radikal değişikliklerden birisi de Instagram’ın kısmen de olsa masaüstüne gelmesi olmuştu. Yani kullanıcılar artık Instagram’a web üzerinden de ulaşabiliyorlardı.
Tabi ki bu hayli kısıtlı tutuldu. İlk etapta yalnızca Instagram mesajlarına göz atabiliyorduk. Sonrasında erişebildiğimiz içerik yelpazesi biraz daha genişledi.
Fakat Facebook’un bunun da ötesinde bir planı var. Sızdırılan bilgilere göre Facebook, Instagram’ı tam anlamıyla masaüstüne getirmek istiyor. Yani bu kapsamda Instagram’daki tüm paylaşım özelliklerinin, filtrelerin bütün olarak masaüstüne geleceğini söyleyebiliriz.
Elbette bu hemen olmayacaktır. Aşama aşama gerçekleşecek bir süreçten bahsediyoruz. Öte yandan Instagram’ın masaüstüne gelmesi hesap hırsızlıklarının da önünü açabilir. Buradaki önemli unsur ise kullanıcıların her zamankinden daha dikkatli olmaları.​
 
609
Konular
1,439
Mesajlar
653
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt