Arda

Yasaklanmış
Yasaklanmış
Komut
/stats
(
skriptin içinden değiştirebilirsiniz)

Tanıtım

Skript görseldede oldugu gibi öldürme ölme blok kırma blok koyma ve kaç kez kicklendinizi göstermekdedir.
Bu ayarları tabikide degiştire bilirsiniz.
stats = skywars, buildbattle, skyblock, faction, survival, eggwars ve bedwars gibi oyunlara ağırlıklı hitap etmekte.
İçindeki blok kırmayı ve koymayı kaldırırsanız survival games gibi oyunlarada hitap edebilir.

Skript için önemli not

Öncelikle benim aşağıda verdiğim pluginleri %100 eksiksiz kurmanız gerekmektedir aksi taktirde çalışmayabilir veya sorunla karşılaşa bilirsiniz.
Eğer verdiğim pluginlerin isimlerini yazıp indirip hayla çalışmıyorsa aşağıya kendim kullandığım
dosyayı koydum oradan sorunsuz şekilde sunucunuzun plugin dosyasına atıp kullanabilirsiniz.

Nasıl Kurulur?

1. Adım : Sunucunuzun tamamen kapalı olması gerekmekte.
  1. Adım : sunucunuzun kapalı olduğundan eminsek verdiğim pluginleri plugins dosyasına atıyoruz
  2. Adım : Sonra skript dosyasına girerek scripts dosyasının içine girip verdiğim skript kodunu .sk olarak atıyoruz veya kaydediyoruz
  3. Adım : Bunların hepsini yaptıkdan sonra sunucuyu başlatın.
  4. Adım : Sunucunuza giriş yaptıkdan sonra /stats komutunu deneyin tabiikide komutu değiştirmediyseniz veya değiştirip ne yaptıysanız o komutu yazın.
  5. Adım : Sonra Skripti test edebilirsiniz.

Gereken pluginler

Skript
SkQuery
TuSke
Skellet
WildSkript

Görünümü

127

Hazır plugin paketi

Tıkla İndir

555
Konular