Paylaşım Microsoft, Xbox One Kullanıcılarına Müjdeyi Verdi

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
548
Çözümler
1
Tepkime puanı
194
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
Microsoft, Xbox One Kullanıcılarına Müjdeyi Verdi

microsoft-xbox-one-kullanicilarina-mujdeyi-verdi.jpg

Microsoft, 2020 yılının sonunda yeni nesil Xbox Series X/S konsollarını tanıttı. Geçtiğimiz nesil Xbox One ile Sony ve Nintendo‘nun gerisinde kalan şirket, tüm bunlara rağmen 40 milyondan fazla konsol satmayı başardı. Ancak bu konsolların sahipleri endişeli.
Xbox One sahipleri, oyun desteğini kaybetme ve zaman içinde unutulma korkusu yaşıyor. Bu nedenle pek çok kişi konsolunu satıyor. Ancak son gelen bilgiler acele etmenin doğru olmadığını gösteriyor. Microsoft‘un bu konsollar için bir planı var.

Xbox One, XCloud destekleyecek​

Microsoft, E3 2021 fuarı sırasında yaklaşan oyunlarıyla ilgili bir sunum yaptı. Yapılan sunumda yeni nesil Forza ve Halo gibi yapımların yanı sıra Bethesda‘nın Starfield‘ı dikkat çekti. Ancak akıllara bir soru işareti takıldı. Bir önceki nesle ait Xbox One, One S ve One X bu yapımlardan mahrum mu kalacaktı.

microsoft-xbox-one-kullanicilarina-mujdeyi-verdi-1.jpg

Neyse ki Xbox‘ın patronu Phill Spencer, yaptığı açıklamayla oyuncuların içini rahatlattı. Spencer‘ın açıklamasına göre popüler oyun servisi Xbox One serisine de gelecek. Böylelikle merakla beklenen Microsoft Flight Simulator bile bu konsollarda ulaşılabilir olacak.

Özellikle kısıtlı bütçeye sahip oyuncular için oldukça sevindirici olan bu haber, kullanıcıların eski donanımlarını satıp yenisi almak zorunda kalmayacağını gösteriyor. Bu kullanıcıların tek yapması gereken nispeten iyi bir internet bağlantısına sahip olmak ve Xbox Game Pass Ultimate aboneliğine sahip olmak.​
 
551
Konular
1,310
Mesajlar
535
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt