Minecraft Balıklar

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
551
Çözümler
1
Tepkime puanı
195
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
Minecraft Balıklar

Minecraft bize çeşitli güzellikleri sunmaktadır. Bunlardan biri de biyomlardır. Biyomların güzelliği bir o kadar güzeldir ki, gözlerinizde destan yazar. Bilirsiniz, çöl,orman,bataklık ve daha fazla biyomlar.
Bu güzelliklerin oyunda bizlere sunulması gerçekten hoştur. Ancak okyanus biyomunu da görmelisinizdir. O güzel büsbüyük yosunlar,rengarenk mercanlar, gemi enkazları ve çok fazlası...
Bir de okyanusta bildiğimiz üzere balıklar vardır. Kirpi,somon ve daha fazlası vardır. Ancak tropikal balıkların o rengini anlatmak gerçekten çok zordur. Çünkü rengarenk olmaları, onları büyülü kılmaktadır.

242

Eğer Tropikal balıklar sizin ilginizi çektiyse gelin kirpi balığından devam ediyoruz. Kirpi balıkları, yakınında bir tehdit hissettiklerinde vücutlarını şişirir ve küre şeklini almaktadır. Bu da onların savurgan bir varlık olduklarını gösterirler.
Gerçekten de güzel olmalarının bir özelliği olmalı. Sarı ve dikenli olmaları, onların güzelliklerine güzellik katmaktadır.
Morina balıklarına bakınız. Ne kadar soğuk görülseler de yine de onlar çok güzeldir.

243

Turuncu vücutları, etrafını saran gri renkteki tenleri onları balık gibi balık yapmaktadır. Onların yüzleri çok tatlıdır. Yüzlerini iyi inceleyiniz,iyi bakın. O güzelliği göreceksinizdir. Büyük olmaları sayesinde onları rahatlıkla izleyebileceksiniz.

244
 
555
Konular
1,317
Mesajlar
539
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt