MİNECRAFT GELİŞMİŞ PERMİSSİON EKLENTİSİ - LUCKPERMS - ÜCRETSİZ

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
588
Çözümler
1
Tepkime puanı
197
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
Minecraft Gelişmiş Permission Eklentisi - LuckPerms

İlk öncelikle eklentinin güncel sürümünü indiriniz. İndirdiğiniz eklentiyi LuckPerms.jar şeklinde olmalıdır. Bu .jar dosyasını server dosyalarının kurulu olduğu /plugins/ kısmına taşıyın.
Sunucumuzu tamamen kapatıp yeniden açıyoruz ve standart ayarları ile pluginimiz kullanıma hazır olacaktır. Not: Düzenleme yaptığınız zaman sunucuzu kapatıp açın yoksa sunucunuz çalışmayabilir!

İndirmek İçin Tıklayınız.

Klasmanındaki çoğu eklentiyi göre daha az tüketen, daha hızlı ve kolay bir eklenti türüdür. MySQL desteği sayesinde süreli yetki vermeyi sağlamaktadır.
Eklenti tarayıcınız üzerinde yetkileri kontrol edip yönetebilmenizi sağlayacaktır. Oyun içerisinde /lp editor yazdığınızda size özel bir sayfa hazırlar ve bu sayfa üzerinde düzenlemeler ve değişiklikler yapabilirsiniz.
Düzenlemeleri yaptıkdan sonra sayfanın sağ üst taraftan kayıt butonuna bastığınıza size bir kod verecektir. Bu kodu oyun içerisinden girdiğinizde yaptığınız düzenlemeler çalışacaktır.

Kullanılan Değişkenler Ve Anlamları
(Oyuncu): Yetki vermek istediğiniz kişinin adını yazıyorsunuz.
(Süre): Yetkiyi vermek istediğiniz süreyi yazıyorsunuz. (10d=10 Gün, 10h=10 Saat, 10m= 10 Dakika, 10s=10 saniye)
(Perm): Oyuncuya vermek istediğiniz permi veriyorsunuz. (Örnek: essentials.fly)
(Grup): Oyuncuya vermek istediğiniz grubu veriyorsunuz. (Örnek: Vip,Vip+)

239

KOMUTLARAÇIKLAMAKOMUTLARAÇIKLAMA
/lp user <user> info permissionOyuncunun sahip olduğu yetkileri gösterir./lp group <group> info permission
Grup hakkında detaylı bilgi verir.
/lp user <user> editor permissionOyuncu web editörünü oluşturur./lp group <group> editor permissionGrup için web editör oluşturur.
/lp user <user> clear permissionOyuncunun sahip olduğu izinleri ve yetkileri siler./lp group <group> listmembers permissionGruba ekli oyuncuları listeler.
/lp user <user> clone permissionOyuncunun izinlerini ve yetkisini çoğaltır./lp group <group> clear permissionGruptaki izinleri temizler.
/lp user <user> permissionOyuncuya izin vermenizi sağlar./lp group <group> rename permissionGrubun adını değiştirir.
/lp user <user> parent set permissionOyuncunun gruplarını silerek onu belirlediğiniz gruba ekler./lp group <group> clone permissionGrubu klonlar aynı izine sahip yeni bir grup oluşturmanızı sağlar.
/lp user <user> parent add permissionOyuncuya yeni bir grup ekler./lp user/group <user|group> meta addprefix <öncelik> <prefix> permissionGruba veya oyuncuya prefix eklemeye yarar.
/lp user <user> parent addtemp <group> <
Süre> permission
Oyuncuyu belirlediğiniz süre boyunca belirlediğiniz gruba ekler./lp user/group <user|group> meta addsuffix <öncelik> <Suffix> permissionGruba veya oyuncuya suffix eklemeye yarar.
/lp user <user> parent remove permissionOyuncuyu belirlediğiniz gruptan çıkartır./lp user/group <user|group> permission set <permission> <true/false> permissionGruba veya oyuncuya izin eklemek için kullanılır.
/lp user <user> parent clear permissionOyuncunun tüm gruplarını siler./lp user/group <user|group> permission settemp <permission> <true/false> <
Süre> permission
Gruba veya oyuncuya süreli olarak izin eklemek için kullanılır.
 
609
Konular
1,439
Mesajlar
653
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt