MTA Nedir - Nasıl Oynanır - Oyun Modları Nedir?

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
549
Çözümler
1
Tepkime puanı
194
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
MTA Nedir - Nasıl Oynanır - Oyun Modları Nedir?

maxresdefault.jpg


Merhaba değerli OyunPortali üyeleri, bugünkü konumuzda sizlere Mta Nedir - Nasıl Oynanır - Oyun Modları Nedir hepsini tanıtacağım haydi başlayalım.

MTA olarak bilinen oyun Multi Theft Auto, Grand Theft Auto San Andreas'in çok oyunculu yani çevrimiçi oynanabilen oyunudur. Minecraft aynı sunucu kurduğunuz gibi çok oyunculu oynayabilirsiniz.
Oyuna birçok plugin eklenebilmektedir. Bu pluginler araçlar, karakterler, evler, haritalar olarak listemizde sıralanabilir. MTA sadece çok oyunculu oynanabilen bir oyun değildir aynı zamanda kendi haritanızı da tasarlayabileceğiniz bir oyundur. Oyunda birçok sunucu türü bulunur.

Freeoram

Oyuncuların araç sürerek eğlendiği ve çete ve mafya savaşları yapabildiğiniz bir oyun modudur. En çok araçlar moduna sahip olan sunucu türü olan Freeoram'dır

Roleplay

Gerçek hayata uyarlanan sunucu türlerindendir. Oyunda emniyet müdürlüğü, hastane, haber şirketi gibi kuruluşlar da bulunmaktadır. Bu kuruluşlara katılmak için bir teste tabi tutalacaksınızdır. ve testi geçerseniz o kuruluşun bir üyesi olabileceksiniz.

sa-mp-287.png

Dayz

Yerlerden eşya toplayarak gelişebildiğiniz bir sunucu türüdür. Birçok yerden araba bulup sürebilirsiniz ama arabanın parçalarını sizin tamamlamanız gerekmektedir.

Destruction Derby

Bu sunucu türünde ise amaç arabalara çarparak suya düşürmektedir. Oyunda birçok yerde arabanıza güç katacak ve tamir edecek eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyaları üstünden geçerek yararlanabileceksinizdir.

Bu konum buraya kadardı değerli forum üyeleri, umarım bilgiler işinize yaramıştır iyi forumlar!​
 
552
Konular
1,312
Mesajlar
536
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt