My Hero Academia

xWenzy

Hızlı Üye
My-Hero-Academia-World-Heroes-Mission-758x403.jpg
Merhaba Oyun Portalı Sakinleri
Bugün sizlere bitirmiş olduğum bir animenin önerisini yapacağım.
(animenin her çarşamba akşamı yeni bölümleri gelmekte)
Hiç uzatmadan konuya gireyim.
İnsanların olağan dışı bir şekilde değişmesinden sonrasını konu alıyor. Bazı istisnalar dışında doğan her çocuk özel güçleri ya da diğer bir deyişle özgünlüğü olmadan doğuyor ve belli bir yaşa geldiği zaman eğer içinde varsa özgünlüğü kendisini gösteriyor. Bir de özgünlüğü hiç sahip olmayan sıradan insanlar var. Bunların sayısı ise oldukça düşük ve özgünlüğü olanların zorbalıklarıyla karşılaşıyorlar. Gücü olan insanların ise yaptığı bir meslek vardır; kahramanlık. Kahramanlık artık gündelik bir iş gibidir. Bu işi yapanlar devletten para alırlar. Yani kısacası memur gibidirler.

Izuku Midoriya‘nın en büyük hayali idolü olan dünyanın en güçlü kahramanı All Might gibi olmaktır. Bunun için özgünlüğünün ortaya çıkmasını dört gözle beklemektedir. Ancak işler istediği gibi gitmez, doktor kendisinin özgünlüğe sahip olmayıp sıradan bir insan olduğunu söyler. Hayat ondan sonra kendisi için daha da zor olmaya başlar. Okulda hep zorbalık görür ancak hala o hayale sahiptir; dünyanın en güçlü kahramanı All Might gibi olmak.

Izuku okuldan evine dönerken bir canavarın saldırısına şahit olur ve hiç düşünmeden canavara saldırır. Tam o sırada All Might gelir ve canavardan kurtulurlar. All Might bu gücü olmayan çocuktan çok etkilenir ve kendisine yardım eder. Bunun üzerine Izuku ülkenin en iyi kahramanlık okulu olan UA High okuluna yazılır. Artık hedefine adım adım ilerlemektedir.​

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Web sitesi
blesyum.com
Eline sağlık anime izlemiyorum ama güzel anlatmışsın.

552
Konular
1,312
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt