Kurallar Oyun Portalı Sunucu Şikayetler Kategori Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
590
Çözümler
1
Tepkime puanı
200
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
292


1) Şikayet konusu oluştururken forum kurallarını göze alarak açmaya özen gösteriniz.

2) Sunucu şikayet konusu oluştururken başlıklarınızı aşağılayıcı veya argo kelimeler kullanarak değil, örneğin (OyunPortalı forumunun ilgisizliği, haksız kazancı vs.) gibi yapmalısınız aksi taktirde açılacak olan konu başlıkları uyarı verilerek silinecektir.

3) Konuyu açarken kendi kafanıza veya belirli bir kanıt olmadan açmayınız. Konu içerisine kesinlikle kanıt görsel veya herhangi bir önemli şahit ekleyerek açınız.

4) Sunucu şikayet konusunu üzerinden fazla geçmeden açmanız çok önemlidir ve bu yüzden dolayı fazla beklemeden açmaya özen gösterin. Kapanmış oynanmayan veya bilinmeyen sunucuların konuları çöp kategorisine taşınacaktır.

5)
Uzlaşmaya çalışın. Konunuzu açtıktan sonra sunucu sahibi veya üst yetkilisinin altına yorum yapmasıyla beraber haksızlık veya konu hakkında saygı çerçeveleri içerisinde kaba olmadan açıklayarak anlaşmaya varın. Aksi taktirde olacak şeylerde OyunPortalı forumu dahil değildir.

- Sunucuyu şikayet eden oyuncu haklı çıkarsa ne olacak peki? Ne yapacak OyunPortalı.Net?

  1. Şikayeti alınan ve haksız olduğu kesinleşen ve yönetim tarafından karar verilen konular silinir ve sunucu sahibi gerekirse forumdan uzaklaştırılabilir.
- Sunucu sahibine şikayet konusu açılınca eğer açan kişi haksız çıkıp sunucu sahibi doğru çıkarsa ne yapılacak?

  1. Konununun altına not düşülerek (geçersiz iddia) kilitlenecek ve bir daha yazılmamak üzere kapatılacaktır.
Önemli Notlar:

Yaptığınız veya yapacağınız tartışmalar herhangi hukuksal sorunlar kesinlikle ve kesinlikle OyunPortali.Net sitesine ait değildir.

Yapılacak tartışmalarda forum sitemiz taraf tutmaz, oyuncular ve sunucu yönetimi arasında gerçekleşir herhangi bir bizimle bağlantısı bulunmaz.Hepinizin en iyi sunucuları açtığınızı biliyoruz, umarız bu kategoride fazla konu açılmaz sevgilerimizle..


OyunPortali.Net

❤​
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
613
Konular
1,448
Mesajlar
662
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt