PES 2022'nin 'Tamamen Ücretsiz' Olabileceği Söyleniyor

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
551
Çözümler
1
Tepkime puanı
195
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com

PES 2022'nin 'Tamamen Ücretsiz' Olabileceği Söyleniyor


KONAMI'nin yaklaşmakta olan oyunu PES 2022 ile ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Andy Robinson isimli bir oyun editörü, katıldığı bir podcast yayınında PES 2022'nin ücretsiz bir oyun olarak yayınlanacağını açıkladı. İddianın gerçeği yansıtıp yansıtmadığı şimdilik bilinmiyor.
KONAMI'nin geliştirdiği popüler futbol oyunu Pro Evolution Soccer'ın yaklaşmakta olan yeni sürümüyle ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Andy Robinson isimli bir editör, katıldığı bir podcast yayınında oyunla ilgili çok büyük yeniliklerin yaşanacağını öne sürdü. Eğer iddialar gerçek olursa, bu durumun en çok da oyunseverleri memnun edeceğini söyleyebiliriz.
Andy Robinson, katıldığı podcast yayınındaki iddialarının kaynağını açıklamadı. Sadece kulağına çalınan bir şeyler olduğunu ifade eden Robinson, KONAMI'nin PES 2022'yi gerçekten de değiştireceğini ima etti. Daha sonra bu imanın altını açan editör, kimsenin beklemediği bir açıklama yaptı.

1625558434899.png

Andy Robinson'un açıklamalarına göre PES 2022, ücretsiz bir oyun olarak piyasaya sürülecek. Böylelikle oyuncular, PES 2022'ye sahip olmak için herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmayacaklar. Şirket muhtemelen, yaklaşmakta olan oyunundan oyun içi ögelerle para kazanmaya çalışacak. Ancak bu iddianın asılsız olma ihtimalinin de var olduğunu unutmamak gerekiyor.
KONAMI'nin neden böyle bir şey planladığını anlamak zor. Zira şirket, PES 2021'i yeni bir oyun olarak piyasaya sürmek yerine oyun içi güncelleme olarak yayınlamış, adıl odaklarının PES 2022 olduğunu açıklamışlardı. Ayrıca PES'in normal sürümüne kıyasla biraz daha sadeleştirilmiş versiyonu PES Lite, zaten ücretsiz olarak piyasaya sürülüyor. Kafa karıştıran iddia, bir süre gündemi meşgul edecek gibi görünüyor...
Kaynak: webtekno
 

scofien

Onursal Üye
Katılım
2 Tem 2021
Mesajlar
50
Tepkime puanı
22
Puanları
610
Konum
Windows
Web sitesi
gibir.net.tr
Düşünüyorum acaba böyle olsa ne olur sonra aklıma bunun sonucunun hiç iyi olamayacağı geliyor ?
 
Son düzenleme:
555
Konular
1,317
Mesajlar
539
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt