Paylaşım PlayStation Network Oyunculara Ücretsiz Tema Veriyor

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
548
Çözümler
1
Tepkime puanı
194
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
PlayStation Network Oyunculara Ücretsiz Tema Veriyor

LGBTQ topluluğu her yıl Haziran ayında Onur Ayı kutluyor. Bu yıl 28 Haziran‘daki kutlamaya birtakım şirketler önem verdiler. Geçtiğimiz günlerde Activision oyuna yeni bir ekleme yaptı. PlayStation Network tarafında da LGBTQ’ye destek var.
Şirket yeni bir temayla LGBTQ topluluğuna desteğini belli etti. Bunun yanında temayı almak için birtakım kodlar verdi.

1624543905119.png

Bu yılki Onur Ayını kutlayan şirketler arasına PlayStation‘da katıldı. PlayStation Network bünyesine yeni bir tema ekledi. Daha önceden ücretli sunulan temaların aksine ücretsiz verilecek. Yani bütün PlayStation 4 oyuncuları erişebilecek. Hizmet üzerinden sunulan tema, renkli Onur Bayrağı oldu.
Twitter‘da kullanıcı adı Wario64 olan ve oyun sektörü içerisinden bir kişi kısa süre önce konu hakkındaki ayrıntıları ve kodları yayınladı. Farklı bölgelere özel beş kod var. Tweet’e baktığımızda Kuzey Kore‘den Asya‘ya kadar PlayStation’ın herkese kod dağıttığını görüyoruz. Aşağıdaki tweet’ten kodlara erişebilirsiniz. Kodları PS4‘ten PlayStation Store‘a giderek ‘Kodları Gir‘ seçeneğinden kullanabilirsiniz.


Temanın henüz PlayStation 5 platformuna gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Ancak bir Twitter kullanıcısı şu anlık PS5‘in temaları desteklemediğini belirtti.
LGBTQ‘ye destek gösteren şirketlerden bir tanesi Twitch. Bünyesinde Luxiegames, Jeff Brutlag ve PikaChulita gibi yayıncıların yanı sıra daha birçok LGBTQ yayıncısı var. Bu durum da desteğin bir göstergesi.
Call of Duty Warzone kısa süre önce Onur Ayı‘nı yeni kartlarla (Calling Cards) kutlamıştı. Activision Blizzard‘da PlayStation 4 temasına benzer yeni bir gömlek çıkardı.​
 
551
Konular
1,310
Mesajlar
535
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt