Regnum Carya Esports yenilenmiş Valorant kadrosunu duyurdu

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
593
Çözümler
1
Tepkime puanı
200
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
Regnum Carya Esports yenilenmiş Valorant kadrosunu duyurdu

216


Türkiye espor sahnesinin yeni ekiplerinden olan Regnum Carya Esports Valorant kadrosunu yeniledi. Daha önce Antalyaspor Esports ismiyle mücadele etmiş olan organizasyon yakın zamanda isim değişikliğine giderek Regnum Carya Esports adı altında mücadele etmeye başlamıştı. Kaynak Playerbros. Organizasyon Valorant sahnesinde hali hazırda bulunan kadrolarını revize etti ve yeni oyuncularını tanıttı.
Organizasyon sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Valorant kadrosunun yeni oyuncularını teker teker duyurdu. Yapılan paylaşımlarda her oyuncu için ayrı ayrı hoş geldin mesajı yayınlandı.

Regnum Carya Esports Valorant Kadrosu

  1. Ahmet Faruk ‘Lank1’ Öcal
  2. Mert ‘froz’ Çolak
  3. Berkay ‘Ravanue’ Dönmez
  4. Eren ‘ Furstinn’ Denizhan
  5. Baransel ‘Baransel’ Nasırcan
  6. Eren ‘Quantum’ Arslan (Oyuncu/Analist)
  7. Yılmaz Kaan ‘optx’ Tınkaz (Koç)

Organizasyonun eski kadrosunda bulunan Lank1, Ravanue ve optx kadrodaki yerlerini korurken kadroya 4 yeni oyuncu katıldı. Takım 6 oyunculu kadro formatında oynamayı tercih ederken Quantum takımda hem analist hem de oyuncu olarak yer alacak.
Organizasyon önceki kadrosuyla VCT Aşama 1 Chalengers 3 elemelerinde çeyrek finale çıkma başarısı göstermişti. Son olarak katıldıkları VCT Aşama 2 Challengers 2 elemelerinde ise son 32 turunda elenerek turnuvaya veda etmişlerdi.​
 
617
Konular
1,454
Mesajlar
663
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt