Rocket League Efsanesinin Mobil Oyunu 'Rocket League Sideswipes' Yayınlandı

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
585
Çözümler
1
Tepkime puanı
197
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
İlk kez 2015 yılında piyasaya sürülen ve yayınlandığı dönem dünya genelinde büyük popülarite kazanan Rocket League isimli oyunun mobil sürümü, iOS ve Android için tüm dünyada yayınlandı. "Rocket League Sideswipe" ismiyle piyasaya sürülen oyun, 1'e 1 ya da 2'ye 2 modlarıyla mobil oyun tutkunlarının ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Rocket League Swideswipe, orijinal oyunun mobil cihazlara uyarlanmış bir kopyası. Yani oyunun temel mantığında ya da oynanışında hiçbir fark yok. Yalnızca dokunmatik kontrol özelliği ve yeni bir kamera açısına sahip olan oyun, Rocket League hayranlarının akıllı telefonlarında da bu oyunu oynayabilmelerine imkan tanıyor.

5a6dce4c6bafacd8fd7dd34206e325a837e9de24.jpeg

Rocket League'in mobil sürümü, oyunun orijinali gibi sezonlara sahip olacak. Oyuncular, bu sezonlara dahil olarak derecelerini belirleyebilecekler. Ayrıca Rocket Pass ödülleri de mobil Rocket League oyuncularına sunulacak. Öte yandan; oyuncular, karşılaşmalarda kullanacakları araçları kendilerine sunulacak sayısız ekipman ile dizayn edebilecekler.

Eğer siz de Rocket League deneyimini mobil cihazlara indiren Rocket League Sideswipe'ı indirmek isterseniz;

 
606
Konular
1,426
Mesajlar
637
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt