Rockstar Games’in yeni iş ilanı için GTA 6 iddiası

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
593
Çözümler
1
Tepkime puanı
200
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com

Rockstar Games’in yeni iş ilanı için GTA 6 iddiası


1624356847101.png

Rockstar Games, 2013 yılında piyasaya sürdüğü Grand Theft Auto 5‘i geliştirmeye devam ediyor. Popüler açık dünya oyunu yeni nesil oyun konsolları PlayStation 5 ve Xbox Series X/S‘e ilerleyen aylarda gelmeye hazırlanırken; yakın tarihli bir iş ilanı ise serinin beklenen yeni oyunu GTA 6 için ümitleri tazeliyor.
Oyuncular Grand Theft Auto 5’i çoktan bitirdi ve GTA 6’yı sabırsızlıkla beklemeye başladı. Fakat ne yazık ki hakkında sürekli olarak çeşitli iddialar ile karşılaştığımız yapımla alakalı yapımcı şirketten hiçbir somut açıklama gelmedi. Buna rağmen Reddit‘te ortaya çıkan dikkat çekici sızıntı, serinin hayranlarının nabzını yokladı.

Reddit sızıntısı, GTA 6 için beklentileri artırdı​

Rockstar Games’in yayınladığı iş ilanı, Mayıs ayı sonunda Reddit’teki GTA 6 topluluğunda yapılan sızıntıdan hemen sonra geldi. Söz konusu sızıntıda şirketin, GTA Online güncellemelerinin yanı sıra canlı etkinlikleri de içerecek büyük bir pazarlama kampanyası gerçekleştireceği bilgisi yer alıyordu. İddialara göre bu çalışmalar GTA 6‘yı da kapsamaktaydı.

1624356922480.png

Haftalar sonra açılan iş ilanı ise iddiaları daha dikkate değer hale getirdi. Rockstar Games’in GTA Online ve Red Dead Online‘a odaklanan bir canlı operasyon koordinatörü aradığı ilanda açıkça yazarken; bahsi geçen pozisyonun, GTA 6’nın pazarlamasını da üstleneceği düşünülüyor.
İlan sayfasında aranan pozisyonun GTA 6 için de çalışacağı hakkında hiçbir detay bulunmuyor. Ancak Rockstar Games‘in operasyonlarını gizlice yürüttüğü göz önüne alınırsa; bunu neden açıkça belirtmedikleri anlam kazanıyor. Elbette ki tüm bunlar şimdilik yalnızca bir iddiadan ibaret. Fakat yakın zamanda Grand Theft Auto hayranları, Rockstar’dan yeni oyunla ilgili bir açıklama duymak istiyor.​
 
617
Konular
1,454
Mesajlar
663
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt