Steam, Fiyatı 32 TL Olan Sanal Gerçeklik Oyununu Ücretsiz Yaptı

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
588
Çözümler
1
Tepkime puanı
197
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
Steam, normal fiyatı 32 TL olan Museum of Other Realities isimli bir sanal gerçeklik oyununu kısa süreliğine ücretsiz yaptı. Sanal dünyada kendi müzenizi oluşturmanızı sağlayan oyun, çok oyunculu yapısıyla da dikkat çekiyor.

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam, ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Bu kez normal koşullarda 32 TL'ye satın alınabilen "Museum of Other Realities" isimli bir oyunu ücretsiz hale getiren platform yöneticileri, bu kampanyanın 21 Haziran'a kadar devam edeceğini söylüyorlar. Peki Museum of Other Realities, nasıl bir oyun?
Museum of Other Realities, bugüne kadar alıştıklarımıza kıyasla ilginç bir yapım. VR ekipmanlarla oynanabilen oyundaki amacını, kendi sanatınızı oluşturmak. Tek oyunculu ya da çevrimiçi çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz Museum of Other Realities, sahip olduğu dinamiklerle hayal gücünüzün sınırlarını zorlamanıza imkan tanıyor. İşte siz de artık bu oyunu, hiçbir bedel ödemeden Steam kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

240


2020 yılında piyasaya sürülen Museum of Other Realities, arkasındaki geliştirici ekip tarafından desteklenmeye devam ediyor. Bu bağlamda sık sık etkinlikler düzenleyen geliştirici ekip, oyuncuların sanal dünyada bir araya gelebilmelerini sağlıyor. Bu arada, oyunun Steam'deki incelemelerine baktığımızda "Çok Olumlu" ibaresini gördüğümüzü belirtmek gerekiyor.
Museum of Other Realities'ın sanal gerçeklik ekipmanlarıyla oynanıyor oluşu, bu oyunun sistem gereksinimlerini ister istemez artırıyor. Bu bağlamda bir oyuncunun, bu oyunu rahatlıkla oynayabilmesi için Intel Core i5-4590 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 970 ekran kartı, 4 GB RAM ve 4 GB de depolama alanı gibi ihtiyaçları karşılıyor olması gerekiyor. Bu arada, bahsettiğimiz sistem gereksinimlerinin "minimum seviye" olduğunu belirtelim.

Oyunu Almak İçin Tıklayın.
 
609
Konular
1,439
Mesajlar
653
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt