Tahmin et neredeyiz? Heart of Russia Versiyon!

HellorD

:P
Emekli
Katılım
13 Ağu 2021
Mesajlar
32
Tepkime puanı
17
Puanları
610
Konum
Konya
Web sitesi
halilibrahimbardakci.com
Bugün sizlerle Euro Truck Simulator 2 için yakında çıkacak olan DLC genişlememiz Heart of Russia'dan bazı ekran görüntülerini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz . Görüntülerimizden konum tahmin etme konusunda topluluğumuzun oldukça iyi olduğunu biliyoruz, bu yüzden tam da bunu yapmanıza izin vereceğiz!

[IMG]

[IMG]

[IMG]

[IMG]

[IMG]

[IMG]

[IMG]


Bu çekimlerin nereden yapıldığını bildiğini mi düşünüyorsun? Blog yorumlarında veya resmi sosyal medya kanallarımızdan herhangi birinde ( Facebook , Instagram , Twitter ) bize bildirin ve Heart of Russia yayınlandığında ücretsiz bir Steam anahtarı kazanabilirsiniz! Kulağa iyi geliyor olmalı. Doğru cevapları veren kazananlar rastgele seçilecek ve iletişime geçilecektir, bu yüzden gelen kutularınıza veya bildirimlerinize dikkat edin!

Ancak, burada gördüğünüz her şeyin hala 'devam eden bir çalışma' durumunda olduğunu ve piyasaya sürüldüğü sırada nihai ürünü temsil etmeyebileceğini lütfen unutmayın. Ayrıca, gördüklerinizi beğendiyseniz, Heart of Russia'yı Steam İstek Listenize eklemeyi unutmayın! Gelecekteki içeriğimiz için bizi desteklemeye gerçekten yardımcı oluyor.​
 
  • Beğen
Tepkiler: Can
609
Konular
1,439
Mesajlar
653
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt