The Good Life Oyunu Ertelendi

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
551
Çözümler
1
Tepkime puanı
195
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com
The Good Life Oyunu Ertelendi

233


Küresel salgın döneminden dolayı ertelenmek durumunda kalan birçok oyun gibi The Good Life da bundan etkilendi. 2021 yılının yaz aylarında çıkması planlanan yapım, aynı yılın sonbaharına ertelenmek durumunda kaldı. Kaynak: shiftdelete. Oyunun geliştiriciliğini üstlenen White Owls stüdyosunun özür dilerken yeni yayın tarihi de belli oldu.

The Good Life 2021 yılı bitmeden çıkacak
White Owls Inc. ekibi merakla beklenen The Good Life oyunuyla alakalı duyuru yayınladı. Gecikme nedeniyle kullanıcılardan özür dileyen ekip, oyunun geliştirme aşamasında sona geldiklerini açıkladı. Son rötuşların hala devam ettiğinin altını çizen ekip The Good Life’ı 2021 yılının Sonbahar aylarında erişime açacaklarının müjdesini verdi.


Oyun hakkında
The Good Life’ın resmi açıklaması şu şekilde:

Naomi Hayward kendini New York’taki evinden uzakta bulur. Borç içinde olduğundan dolayı The Morning Bell gazetesi tarafından “dünyanın en mutlu yeri” olarak kabul edilen İngiliz kasabası Rainy Woods’un arkasındaki gizemi ortaya çıkarmak için görevlendirilir. Kamerası hazır olduğunda araştırmasına başlar ama kısa süre sonra kasabanın ve olağanüstü ilginç sakinlerinin pek çok sır sakladığını keşfeder. Kasaba halkı bilinmeyen bir nedenden dolayı geceleri kedi ve köpeğe dönüşür. Kasabanın büyüsüne kapılan Naomi, Rainy Woods hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için yeni kendisinde yer alan becerileri kullanmaya çalışır.

234

The Good Life sistem gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows® XP SP3/Vista/7™
  • İşlemci: 2,4 GHz Intel® Pentium® veya Eşdeğer AMD®
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Grafikler: 128 MB DX9 shader 2.0 uyumlu ekran kartı
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Direct X 9.0. c uyumlu ses kartı

 
555
Konular
1,317
Mesajlar
539
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt