Paylaşım VALORANT Türkiye, 1 Yıl Boyunca En Çok Oynanan Ajanları Açıkladı

Can

discord.gg/2gkDReBQ5M
Site Sahibi
Katılım
18 May 2021
Mesajlar
593
Çözümler
1
Tepkime puanı
200
Puanları
1,331
Konum
İstanbul
Web sitesi
blesyum.com

VALORANT Türkiye, 1 Yıl Boyunca En Çok Oynanan Ajanları Açıkladı​


1624254207284.png

CS:GO’nun dişli rakibi VALORANT’ın çıkışından beri en çok tercih edilen karakterleri belli oldu. VALORANT Türkiye, Twitter’da en sevilen 3 ajanını duyurduğu bir video paylaştı.

Counter Strike: Global Offensive’in tahtını tehdit eden ücretsiz FPS oyunu VALORANT’ın en sevilen karakterleri belli oldu. VALORANT Türkiye, 1 yıl boyunca en çok tercih edilen ‘ajanları’ kısa bir videoyla açıkladı.
Riot Games’in ülkemizde kolayca benimsenen oyunu VALORANT’ın çıkışının üzerinden bir yıl geçti. Mobil platformlara geçmeye hazırlanan oyunun en sevilen ajanı, Twitter’da paylaşılan videoya göre Jett oldu.​

VALORANT’ın çıkışından beri en çok tercih edilen karakter Jett oldu​Riot Games’in kısa sürede büyük ün kazanan FPS oyunu VALORANT, 2 Haziran 2020 tarihinde Windows için çıkış yapmıştı. Aradan tam 1 yıl geçtikten sonra oyunun mobil platformlara geleceği açıklandı ve oyunun hayranları için sabırsız bekleyiş başlamış oldu. Bekleyiş sürerken VALORANT’ın Türkiye kolu, oyunun en sevilen ajanlarını Twitter’da duyurdu.

VALORANT Türkiye, sıralamayı Twitter hesabından paylaştığı kısa bir videoyla duyurdu. “Acaba bir yıl boyunca hangi ajanı salmadık? En çok hangi ajanla oynadık? Aklıma biri geliyor gibi ama…” ifadeleriyle paylaşılan videoda ilk gözüken isim, Koreli ajan Jett oldu. İkinciliği kötü karakterlerden biri olan Meksikalı ajan Reyna alırken, üçüncü en çok oynanan ajan ise Çinli şifacı Sage oldu. Çıkıştan beri toplanan bu verileri paylaşan VALORANT Türkiye, videonun sonuna “Biz seninle VALORANT’ız” mesajını ekledi.​
 
617
Konular
1,454
Mesajlar
663
Kullanıcılar
Son üye
Üst Alt